Střešní krytiny

Střešní krytiny betonové BRAMAC

Pod názvem PROTECTOR (z ang. ochránce) představuje firma Bramac nový standard střešních krytin. Zvýšená ochrana před zašpiněním a dlouhodobá barevná stálost jsou mimořádné přednosti nové generace střešních krytin.

Střešní krytiny betonové KM BETA

Betonová střešní krytina KM Beta je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KM Beta jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost.

Střešní krytiny pálené TONDACH

První cihelna v Gleinstätten byla vybudována již v roce 1881. Díky neustále se zlepšujícím výrobkům tohoto závodu, které byly vyráběny vždy nejmodernějšími technologiemi dané doby, mohly být budovány další závody.

Střešní krytiny plechové SATJAM BOND

Lehká střešní krytina s kameninovým posypem. Základní střešní prvek je pětidílná taška o celkové délce 1020 mm a šířce 450 mm. Užitná plocha jedné šablony je 950 x 410 mm (2,56 ks šablony / m2).

Střešní krytiny plechové  SATJAM ROOF

Lehká střešní krytina. SATJAM ROOF je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

BRAMAC

Nová střešní taška Bramac Reviva

Více