Satjam roof

Lehká střešní krytina

Moderní střešní krytina

SATJAM ROOF je moderní střešní krytina s univerzálním použitím. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny. Krytiny SATJAM ROOF jsou vyráběny v pásech a podle individuální potřeby dané stavby pak stříhány na míru až do délky 6 m, což umožňuje eliminovat odpady a zkrátit dobu montáže.

Vedle střešní krytiny tvoří systém SATJAM kompletní systém doplňků, umožňující řešit odvětrávání střechy, prostupy, zakončení, zlomy a jiné požadavky projektantů a architektů. Široká paleta standardních barev a povrchů umožňují sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky.

Volba tvaru

Střešní krytina v provedení SATJAM ROOF CLASSIC a SATJAM ROOF NORDIC nabízí volbu tvaru tašky podle individuálního přání zákazníka. Nezaměnitelný charakter provedení Plus pak ocení zejména ti, kteří chtějí zdůraznit zvýrazněné profilování tašky.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost střešní krytiny SATJAM ROOF (cca 4,8 kg/m2) šetří nejen náklady na vybudování krovu, ale také náklady na přepravu, skladování, manipulaci i montáž. V porovnání s pálenou či betonovou taškou je výsledná hmotnost střešní krytiny SATJAM přibližně desetinová. Výsledkem je výrazné snížení zatížení konstrukce budovy. Tyto vlastnosti předurčují použití lehké střešní krytiny SATJAM jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích.

Špičková technologie

Špičková technologie umožňuje výrobu s dvojitou podélnou drážkou, která zvyšuje odolnost krytiny vůči povětrnostním vlivům a dovoluje její použití i v náročných klimatických podmínkách. Žlábek je proveden technologií "soft line" takže v ohybu nedojde ke vzniku mikrotrhlin v povrchové úpravě. Pevnost krytiny byla úspěšně prověřena i v silných krupobitích.

Skladba vrstev (provedení polyestersat 25, satmat 35 a satpur 50):

Satjam roof 

Aluzinek se vyznačuje výbornou odolností vůči korozi, mechanickému poškození i vysokým teplotám (až 300°C), je pevný a trvanlivý. Vzhled stříbrné metalízy odráží teplo ze slunečního záření - uvnitř hospodářských stavení pomáhá v letních měsících vytvářet přijatelné vnitřní mikroklíma. Je opatřen ochrannou a odolnou průhlednou vrstvou SPT, která zabraňuje kontaktu se solí z lidského potu při montáži. Ve srovnání s pozinkovaným plechem má až šestinásobnou životnost.

Skladba vrstev (provedení aluzinek):

stajma roof skladba vrstev

 vzorkovnice barev

SATJAM CLASSIC

satjam classic

SATJAM CLASSIC PLUS

satjam classic plus

SATJAM NORDIC

satjam nordic

SATJAM NORDIC PLUS

satjam nordic plus

BRAMAC

Nová střešní taška Bramac Reviva

Více