BRAMAC

Nová střešní taška Bramac Reviva má klasický vzhled bobrovky a všechny výhody velkoformátových tašek.

 

 

Nová velkoformátová taška Reviva rozšiřuje pestrý sortiment střešních systémů Bramac. Vzhledem vychází z oblíbené ploché maloformátové Bobrovky, navíc má však veškeré přednosti velkoformátových tašek. Hlavními výhodami jsou především nižší pořizovací cena a nižší hmotnost, tedy menší zatížení krovu.

Reviva je velkoformátová taška, která při pokládce šetří čas i náklady. Díky vodní drážce, umožňující pokládat tašky s minimálním přesahem, má Reviva až o 40 % nižší pořizovací náklady oproti klasické Bobrovce. „Na m2 vaší střechy bude stačit menší počet kusů – pouze 11, čímž se zrychlení pokládka a menší překryv tašek též znamená až o 40 % nižší hmotnost na m2 a tedy celkové odlehčení krovu“.

Model Bramac Reviva je opatřen povrchovou úpravou Protector, která poskytuje hned pět výhod – omezuje usazování nečistot (kyselý déšť, zplodiny, výfukové plyny), omezuje zarůstání střechy mechem a řasami, je odolná proti běžným povětrnostním vlivům (např. sníh, mráz), zaručuje barevnou stálost po dlouhou dobu a poskytuje ochranu před extrémními vlivy životního prostředí (např. krupobitím). Tašky Reviva se vyrábí ve třech barevných provedeních, přičemž není problém je kombinovat s klasickou bobrovkou ve stejném odstínu.

Pokud se rozhodnete pro klasickou střešní krytinu s mírně historickým nádechem a moderními technologickými přednostmi, je taška Reviva tím pravým řešení. 


 

BRAMAC

Nová střešní taška Bramac Reviva

Více